Podzim 2022: šance vystrčit Vystrčila ze Senátu

Podzim 2022: šance vystrčit Vystrčila ze Senátu

V ISDe jsme právě shlédli novoroční projev předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS). Vzhledem k jeho obsahu, zejména k adoraci Evropské unie a nadužívání slova “správně”, aniž druhý nejyvšší ústavní činitel vysvětlil, co se pod tím slovem skrývá, považuje ISDe za naprosto správné vyzvat všechny mimoparlamentní strany, aby se soustředily na volby do Senátu ve volením obvodě 52 – Jihlava.

Vyzýváme je, aby do senátních voleb 2022 vyslaly ve “Vystrčilově” volebním obvodě silného politika. Takovou politickou osobnost, která bude zastupovat zájmy i toho milionu občanů, kteří své zástupce po říjnových volbách nemají ani v jedné parlamentní komoře.

Osobnost, která letos na podzim jasně porazí současného předsedu Senátu a vnese do horní komory Parlamentu ČR eurorealismus namísto nekritického eurohujerství.

Osobnost, která bude mít odvahu nahlas odmítat Green Deal.

Osobnost, která bude hájit skutečnou svobodu a demokracii, která bude znát obsah těchto slov a která se nebude skrývat za slovo “správné” a za skautská hesla, osobnost, která bude namísto generování prázdných frází hovořit v jasně definovaných termínech.

Osobnost, která se nebude dojímat běžnými ústavními procedurami, ale bude plně respektovat, že veškerá moc ve státě je odvozena z vůle občanů, nikoli z vůle Bruselu nebo “intelektuálních elit.”